Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy
Píši a vydávám knihy o mezilidských vztazích - ukázky viz blogy

Případy pro harleyku 5

(Druhá generace)


Naši původní hrdinové Jarek s Ronkou jsou už v důchodu a jejich nástupci, adoptovaný syn Zdenda, toho času poručík policie, a jeho manželka Květa, policejní psycholožka a kapitánka místního oddělení, která mu přísně, ale spravedlivě šéfuje nejen  v práci, ale i doma, nastoupili na jejich místa. Jejich dvě děti jsou ještě maličké a tak se v ději moc neprojevují. Nicméně ti dva mladí si vedou zdatně a za rodiči v ničem nezaostávají.

Vraždy tam nemají, ale další drobné kriminality ažaž. Dokonce i něco, co tam dřív nebylo - BDSM salon s neposednými návštěvníky, nezdárným personálem a šéfem Luc Ciferem, což je ovšem umělecké jméno. A protože Květa je psycholožka, je tam i několik povídek, které vypravují pachatelé a pachatelky. To na zpestření.

Knihu s 3x7 ucelenými příběhy získáte ve Vydavatelství VRAM za výhodných podmínek.

Bližší informace o knížce

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Případy pro harleyku&body=Kupuji e-knihu Případy pro harleyku 5 PÁTÁ GENERACE a cenu 299 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.
Koupíte-li všechny Harleyky současně, máte u mne SLEVU -50 %.