Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy
Píši a vydávám knihy o mezilidských vztazích - ukázky viz blogy

Případy pro harleyku 4

(rodinná firma)


Žasli byste, kolik toho má policista na malém městě k řešení. A nejsou to jen ukradení králíci nebo rodinné fackování, ale nejrůznější případy, od těch banálních až po ty nejzávažnější, jako únosy dětí, nejrůznější násilí, dokonce i společenské a nejen na fotbale, které se ale nepočítá, protože k dramatickému mači nějaká ta facka jaksi patří. Dokonce tam mají hospodu, kde se pravidelně vášnivě a brachiálně probírají nejzávažnější politické a společenské problémy se všemi důsledky, a další a další případy.

Jen ty vraždy tam jaksi chybí, protože všichni chápou, že kdyby se začali mezi sebou vraždit, brzy by tam moc lidí nezůstalo. Ale sem tam – však seznáte sami. Nikdy nic není absolutní. Je toho všeho tolik, že jediný policista to nemůže stíhat, ani když má po ruce svou životní družku, také výkonnou policistku. Dokonce má toho tolik, že si na výpomoc přibral ještě svého adoptivního syna a jeho manželku, policejní psycholožku. Prostě rodinná firma v uniformách.

Ale klape jim to, protože kromě rodičovské autority, která všude mívá jen omezenou platnost, se připojuje ještě služební subordinace a kromě toho obě ženy nejsou žádné pokojové květinky ale naopak, dokáží zvládnout kromě všelijakých lumpů i ty svoje mužské. Že to tak v životě nebývá? Ale ano, aspoň mne ty moje zvládaly docela dobře.

Rodinná firma prostě musí klapat. V jednadvaceti stručných případech.

Knihu s 3x7 ucelenými příběhy získáte ve Vydavatelství VRAM za výhodných podmínek.

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Případy pro harleyku&body=Kupuji e-knihu Případy pro harleyku 4 (rodinná firma) a cenu 299 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.
Koupíte-li všechny Harleyky současně, máte u mne SLEVU -50 %.

Bližší informace o knížce