Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy
POVÍDKY

Případy pro harleyku 2


Někteří hrdinové knižních příběhů mají to štěstí, že si je oblíbí jak autor, který o nich píše další a další historie, tak čtenáři, kteří si o nich rádi dál a dál čtou. To se stalo i Ronce a Jarkovi, hrdinům „Případů pro harleyku,“ o kterých vznikla již druhá kniha o třech dílech. Zase třikrát sedm případů, tentokrát vyprávěných jinou formou, to abych nerozmělňoval již napsané, ale se stejným časovým postupem – za svobodna, rané manželství, kompletní rodina. Ale hlavně s týmiž charakterovými vlastnostmi: empatií, lidskostí a dobrou vůlí všude tam, kde to situace umožní.

Že takoví policisté ve skutečnosti neexistují? Ale ano, jen se o nich nepíší knihy, protože se to nehodí. Já sám jich pár znám, ale pssst!

A nesmím zapomenout poděkovat mé vnučce Tince Jurčákové a její starší sestře Nikolce, které mi nejprve tento nápad vnukly a pak mne pobízely, abych dál a dál pokračoval.

Knihu získáte výlučně ve Vydavatelství VRAM, kde jsou pro vás připraveny zajímavé slevy, ty nejlukrativnější individuálně na míru.

Těším se na vás!

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Případy pro harleyku&body=Kupuji e-knihu Případy pro harleyku 2 a cenu 299 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.
Koupíte-li obě Harleyky současně, máte u mne SLEVU -50 % na druhou.

Bližší informace o knížce