Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy
Píši a vydávám knihy o mezilidských vztazích - ukázky viz blogy

Případy pro harleyku 3

po 20 letech


Zestárnou všichni hrdinové, dokonce i ti literární. Jsou-li to policisté, je to o to smutnější, protože sice postoupí po kariérním žebříčku, ale zároveň ztratí sílu, obratnost a postřeh potřebný při zneškodňování všelijakých pachatelů. Ti moji se ale vymykají: současně získali mladé posily, dokonce z jejich vlastní rodiny, které jim vše vynahradí.

Jsou jako oni, ale nejsou totožní. Mají své postupy, rozdílné názory a jiné metody. To hlavní ale mají společné: starost o blaho jejich městečka, které se také rozrostlo a rovněž zkrásnělo, ale zůstalo stále stejně útulným místem pro spokojený život. A právě ten spokojený život jak naši mladí, tak i staří hlídají a chrání.

Neulehčoval jsem si práci tím, že bych psal o generačních, kompetenčních či partnerských sporech mezi policisty, ale věnoval jsem se výhradně řešení jejich případů. Mezi mými policisty, i když jsou rodina, panuje soulad a vzájemný respekt, nikdo nikomu do ničeho nekecá ani nikomu v ničem neradí. Přesto, nebo právě proto, všechny případy úspěšně vyřeší. Že v běžném životě tomu tak nebývá? Že různé spory jsou všude na denním pořádku? I v rodinách? Tak dobrá, možná že opravdu tomu tak bývá, ale v této mé knížce ne. A za tím si stojím.

Nebojte se, ani k žádným vraždám tu nedochází, dokonce se daří držet mimo i moderní společenské neduhy jako drogy a prostituci. Sice ne úplně, ale do jisté míry ano. Do společensky únosné míry, ať už si pod tím pojmem představujete cokoliv. A to je hlavní zásluhou jejich práce, o které oni sami, mladí i staří, rádi, zasvěceně a poutavě vyprávějí.

Knihu s 3x7 ucelenými příběhy získáte ve Vydavatelství VRAM za výhodných podmínek.

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Případy pro harleyku&body=Kupuji e-knihu Případy pro harleyku 3 a cenu 299 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.
Koupíte-li tři Harleyky současně, máte u mne SLEVU -50 %.

Bližší informace o knížce