Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy Nahoru (nadřízený prvek) Dolů (podřízený prvek) VRAM Knihy
Píši a vydávám knihy o mezilidských vztazích - ukázky viz blogy

Případy pro harleyku


Hromotluk se zlatým srdcem a jeho partnerka a manželka, drobná a mrštná rusovláska, řeší běžnou kriminalitu na malém městě, kde si všichni vidí jak pod pokličku, tak i pod peřinu a proto musí být sousedští, empatičtí a rozhodně ne komisní. Aby to neměli tak jednoduché, mají rodičovské starosti s početným potomstvem, které si v období obapolného nadšení tím druhým zaujatě pořídili.

A k tomu jejich harleyka, obapolná vášeň a záliba, která je mnohem víc než dopravní prostředek a hračka pro děti, ale plnoprávný člen rodiny, bydlící s nimi v jejich domečku.

Kriminalita na malém městě nevyžaduje nadpřirozené dedukční schopnosti na úrovni Sherloka Holmese nebo Hercula Poirota, ale o to větší dávku zdravého rozumu a prosté selské moudrosti, abyste vydrželi žít v maloměstské komunitě a sousedé vás měli rádi a vážili si vás. Aby chlapi z vás měli respekt a ženské ve vás spravedlivé zastání. Pomáhat a chránit v praxi, o to jde.

To vůbec není jednoduché, to je mnohem komplikovanější než nejbystřejší dedukce, to je barvitý a pestrý život v celé své kráse a náročnosti. Bez moudrosti a lásky, a té spíše více než méně, to žádný nedá.


Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Případy pro harleyku&body=Kupuji e-knihu Případy pro harleyku a cenu 299 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.
Koupíte-li obě Harleyky současně, máte u mne SLEVU -50 % na druhou.

Bližší informace o knížce